برای دانلود اپلیکیشن دکتر پوست کلیک نمایید android

همه چیز درباره ی تزریق فیلر

زمان انتشار: 2 ماه پیش 1052

همه چیز درباره ی تزریق فیلر عوارض فیلر فیلر ژل تزریق فیلر فیلر بهتر است یا بوتاکس قیمت فیلر

همه چیز درباره ی تزریق فیلر:

 

فیلر چیست:

پرکننده یا همان فیلرهای پوستی ماده ای ژل مانند هستند که به زیر پوست تزریق شده و باعث بازیابی حجم از دست داده شده می شوند و با وجود رایج بودن این روش زیبایی بعضی افراد هنوز در رابطه با جوانسازی صورت خود با تزریق فیلرها مطمئن نیستند.

به همین دلیل در ادامه 5 مورد از مهمترین مزایای تزریق فیلرهای پوستی که مورد تایید متخصصین و محققین نیز می باشد را شرح می دهیم.

 

مزایای تزریق فیلرهای پوستی:

 

نتایج فوری و قابل مشاهده:

برخی از انواع تکنیک های زیبا و جوانسازی صورت نیازمند چندین جلسه طی چند هفته ی مداوم برای بروز علائم اولیه و تغییرات مثبت می باشند در حالی که در تکنیک تزریق فیلر، به محض تزریق خطوط پوست باز شده و حجم مورد نظر در ناحیه ی تحت درمان بوجود می آید.

عدم نیاز به دوران نقاهت و مراقبت های ویژه:

در این روش کم تهاجمی گاها طی 10 دقیقه کل روند تزریق انجام می شود و نیازی به مرخصی گرفتن و کنار گذاشتن کار و مشغله ی روزانه نمی باشد. پزشک متخصص پس از اتمام تزریق فیلر وضعیت داوطلبین را می سنجد و اگر لازم باشد در مواقع محدودی کمی استراحت پس از ترک کلینیک را توصیه می کند.

البته مراقبت های پس از تزریق فیلرهای پوستی مانند عدم تحریک پوست، ورزش نکردن، عدم استفاده از محصولات آرایشی بر ناحیه ی تزریق شده و... تا 24 ساعت، کاملا ضروری می باشند.

 

ریسک بسیار کم عوارض جانبی:

در این روش خبری از برش پوست، بخیه، خونریزی و دردهای شدید، بیهوشی و البته هزینه ی روش های جراحی نبوده و به همین دلیل داوطلبین با اطمینان بیشتری به سمت روش تزریق فیلرهای پوستی می روند زیرا با کمترین هزینه ی ممکن می توانند نتایجی مشابه روش های جراحی با خطر و ریسک کمتر بدست آورند.

البته تمامی تکنیک های درمانی و زیبایی احتمال بروز عوارض جانبی جزئی مانند تورم، کبودی، سرخی یا خارش پوست را به همراه دارند و در موارد اندکی عوارض جدی تر مانند عفونت و از بین رفتن بافت محتمل می باشد که در چنین شرایطی نیز پزشک متخصص با بررسی وضعیت هر شخص و تجویز داروهای لازم از ادامه دار بودن عوارض جانبی جلوگیری می کند.

همچنین خطر عدم تقارن صورت پس از اتمام جلسات درمانی در موارد محدودی وجود دارد که خوشبختانه با مراجعه به مراکز معتبر و تخصصی پوست و مو احتمال بروز این عارضه به شدت کم می باشد و ازآنجایی که اساس این روش بر پایه ی تزریق ماده ی پرکننده می باشد می توان برای ترمیم مشکل بوجود آمده به متخصصین باتجربه جهت اصلاح فرم صورت طی چند جلسه مراجعه کرد.

افزایش اعتماد بنفس:

ازآنجایی که تزریق فیلرهای پوستی بصورت طبیعی و طی مدت زمان کوتاهی تغییرات مثبت و مطلوبی بر زیبایی چهره به همراه دارند، بر اعتماد بنفس افراد نیز می افزایند و با یک تغییر جزئی، جذابیتی واضح و ماندگار به خانم ها و آقایانی که به فکر زیبایی پوست خود هستند هدیه می دهد.

 

نتایج طولانی مدت:

نتایج روش تزریق فیلرهای پوستی بسته به پاسخ بدن داوطلب و جنس فیلر تزریق شده ماندگاری بسیار مطلوبی دارند و پرکننده های طبیعی معمولا بین 6 تا 18 ماه و فیلرهای مصنوعی تا چندین سال دوام دارند.

اگر می خواهید اولین تجربه ی تزریق فیلرهای پوستی را داشته باشید احتمالا فیلرهای طبیعی با ماندگاری کوتاه تر انتخاب مناسبی برای شما می باشند تا واکنش پوست به فیلر تزریق شده و فرم نهایی صورت خود پس از تزریق را بسنجید و پس از آن در صورت تمایل از فیلرهای ماندگارتر استفاده کنید.

البته بدلیل تنوع بالای فیلرهای موجود بهتر است با یک پزشک حاذق قبل از شروع روند درمان در رابطه با اهداف زیبایی خود و انتخاب بهترین فیلر متناسب با شرایط خود مشورت کنید.

 

 

 

منابع:

https://www.clevelandfamilyhealth.com/blog/5-amazing-benefits-of-dermal-fillers

مطالب مرتبط
لیزر پیلینگ کربن
لیزر پیلینگ کربن لیزر پیلینگ کربن لیزر کربن برای جای جوش قیمت لیزر کربن لیزردرمانی لیزرتراپی جای جوش...
درمان ریزش مو کودکان
درمان ریزش مو کودکان درمان ریزش مو کودکان درمان خانگی ریزش مو در کودکان علت ریزش مو در کودکان ریزش مو در کودکان...
مقایسه‌ی کرم های ضد آفتاب در پیش‌گیری از آفتاب سوختگی
مقایسه‌ی کرم های ضد آفتاب در پیش‌گیری از آفتاب سوختگی ایمان باقرپور، راضیه زارع 2017Aug
علت هایپرپیگمنشن و لک آکنه
علت هایپرپیگمنشن و لک آکنه علت هایپرپیگمنشن و لک آکنه سریع ترین روش از بین بردن جای جوش از بین بردن لک های قهوه ای جای جو...
سرم مو برای موهای چرب
سرم مو برای موهای چرب سرم مو برای موهای چرب سرم مو چیست قیمت سرم مو سرم مو چیست و چه کاربردی دارد محصولات موها...
علت سفیدی مو
علت سفیدی مو علت سفیدی مو رفع دائمی سفیدی مو درمان سفیدی مو قرص سفیدی موی ریش قرص رفع سفیدی مو دار...
تزریق فیلر خط خنده
تزریق فیلر خط خنده تزریق فیلر خط خنده آیا تزریق فیلر برای خط خنده خوبه تزریق ژل ژل فیلر تزریق فیلر...
درمان خانگی اگزما در نوزادان
درمان خانگی اگزما در نوزادان درمان خانگی اگزما در نوزادان درمان خانگی اگزما بهترین کرم برای درمان اگزما درماتیت اگزما...
جوانسازی اطراف چشم
جوانسازی اطراف چشم جوانسازی اطراف چشم درمان قطعی چروک دور چشم درمان چروک دور چشم درمان چروک دور چشم با لیزر...
درمان کک و مک با لیزر
درمان کک و مک با لیزر درمان کک و مک با لیزر قیمت لیزر کک و مک صورت عوارض برداشت کک و مک با لیزر کک و مک صورت ل...
پر بازدید ترین ها
بهترین ضدآفتاب برای تمامی شرایط
بهترین ضدآفتاب برای تمامی شرایط بهترین ضدآفتاب برای تمامی شرایط بهترین ضدآفتاب برای انواع پوست بهترین ضدآفتاب پوست چرب با منافذ...
رژیم غذایی مناسب برای کاهش ریزش مو
رژیم غذایی مناسب برای کاهش ریزش مو رژیم غذایی مناسب برای کاهش ریزش مو جلوگیری از ریزش مو با کاهش استرس دلیل و علل اصلی ریزش مو در...
راهکارهای درمان ریزش مو بعد از کرونا
راهکارهای درمان ریزش مو بعد از کرونا راهکارهای درمان ریزش مو بعد از کرونا تغییرات هورمونی و شرایط پزشکی ریزش مو درمان ریزش مو...
علل پنهان ریزش مو را بشناسیم
علل پنهان ریزش مو را بشناسیم علل پنهان ریزش مو را بشناسیم چرا جلوگیری از ریزش مو مهم است جلوگیری از ریزش مو با تغذیه‌ی مناس...
دارو تقویت موهای نازک
دارو تقویت موهای نازک دارو تقویت موهای نازک جلوگیری از ریزش مو با کاهش استرس دلیل و علل اصلی ریزش مو در مردان و زنان...
شامپو ضدریزش مو
شامپو ضدریزش مو شامپو ضدریزش مو جلوگیری از ریزش مو با تغذیه‌ی مناسب جلوگیری از ریزش مو با کاهش استرس دلیل و...
ماینوکسیدیل درمان ریزش مو
ماینوکسیدیل درمان ریزش مو ماینوکسیدیل درمان ریزش مو چرا جلوگیری از ریزش مو مهم است ریزش مو درمان ریزش مو شامپو ضدر...
ریزش مو بعد از زایمان
ریزش مو بعد از زایمان ریزش مو بعد از زایمان دلیل و علل اصلی ریزش مو در مردان و زنان وقتی به پزشک پوست و مو مراجعه می ک...
انواع ریزش مو با الگوی زنانه
انواع ریزش مو با الگوی زنانه انواع ریزش مو با الگوی زنانه تغییرات هورمونی و شرایط پزشکی دارو های موثر برای ریزش مو انواع...
تاثیر ژن بر ریزش مو
تاثیر ژن بر ریزش مو تاثیر ژن بر ریزش مو چرا جلوگیری از ریزش مو مهم است جلوگیری از ریزش مو با کاهش استرس دلیل و...