برای دانلود اپلیکیشن دکتر پوست کلیک نمایید android

عوارض استفاده از سشوار

زمان انتشار: 2 سال پیش 1925

عوارض سشوار کشیدن مو برای سلامتی مو و مغز تهدیدی بزرگ محسوب می شود و امواج الکترومغناطیسی که از ضعیف ترین سشوارها هم ساطع می شود ، 300 برابر امواجی است که از گوشی های تلفن همراه ارسال می شود.

عوارض استفاده از سشوار

.

 ☘️استفاده مکرر و دائمی از سشوار یا اتوی مو می تواند موجب آسیب دیدن موها شود و از طرفی ، کسانی که می خواهند از این لوازم استفاده کنند نیز حتما باید شیوه صحیح را در نظر داشته باشند تا احتمال بروز این آسیب ها به حداقل برسد .

 

☘️ گفته می‌شود سشوار عاملی برای ریزش مو و صدمه‌دیدن ریشه‌ها نیست ، اما خیلی‌ از این جمله برداشت اشتباهی می‌کنند و می‌گویند چون سشوار به ریشه کاری ندارد، پس هیچ مشکلی هم ایجاد نخواهد کرد .

 

☘️ کسانی که زیاد موهایشان را سشوار می‌کشند یا وقتی موها هنوز خیس است و قبل از خشک‌شدن این کار را انجام می‌دهند و همین‌طور آنهایی که از سشوارهای قوی و داغ استفاده می‌کنند ، آسیب بیشتری به موهایشان وارد خواهند کرد.

 

☘️ استفاده نادرست و بیش از حد از سشوار می‌تواند باعث ایجاد دانه‌هایی روی تنه مو ، ناصافی ، بی‌نظمی و شاخه‌شاخه‌شدن موها شود که تمام این موارد بر شادابی و زیبایی موها تاثیرگذار خواهد بود.

 

گرد آورنده وب سایت دکترِ پوست/ متخصص پوست، مو و زیبایی علی کوخایی

 

سایر مطالب:

ریزش مژه و درمان آن

عوارض کمبود ویتامین

شستشوی مرتب صورت با صابون

کیسه کشیدن در حمام

 

مطالب مرتبط
راز های جوان ماندن
راز های جوان ماندن مرطوب کننده از ۲۵ سالگی برای همه ضروری وجلوگیری از پیری و خشن شدن پوست می کند.
یک مرطوب کننده مناسب لب دارای چه ویژگی هایی است؟
یک مرطوب کننده مناسب لب دارای چه ویژگی هایی است؟ دیگر نگران لب های خشک و ترک خورده خود نباشید!!!
فواید هایفوتراپی و روش انجام آن
فواید هایفوتراپی و روش انجام آن هایفو به معنای امواج متمرکز ماورای صوت با شدت بالا است که یک کاربرد درمانی امواج اولتراسوند می‌باشد.
دانستنی‌هایی درباره جراحی زیبایی پلک
دانستنی‌هایی درباره جراحی زیبایی پلک به مرور زمان و با افزایش سن یا به دلایل دیگر پوست اطراف چشمان قابلیت ارتجاعی بودن خود را از دست داده...
اکنه کیستی
اکنه کیستی آکنه کیستی یک نوع از آکنه است که همراه با برآمدگی های دردناک در قسمت های صورت، پشت، گردن، قفسه سینه...
شوره يا درماتيت سبوره
شوره يا درماتيت سبوره سبورئيك درماتيت يگ اگزماي مزمن خفيف ولي شايع است كه به طور تيپنيك نواحي از پوست بدن كه توليد سبوم(چر...
3 نکته جالب در مورد خشکی پوست
3 نکته جالب در مورد خشکی پوست چطور از پوست خشک مراقبت کنیم؟!
عوامل کج شدن بینی بعد از جراحی بینی؟
عوامل کج شدن بینی بعد از جراحی بینی؟ جراحی زیبایی بینی یکی از رایج‌ترین جراحی‌هایی است که امروزه به‌خصوص در کشور ما انجام می‌شود.
مراقبت از پوست با منافذ باز
مراقبت از پوست با منافذ باز از پوست خود محافظت کنید تا منافذ کمتر دیده شوند.
مواردی که می توان از طریق میکرونیدلینگ درمان کرد
مواردی که می توان از طریق میکرونیدلینگ درمان کرد در میکرونیدلینگ (دستگاه جوانسازی پوست) تعدادی سوزن بسیار ظریف و استریل با عمق و سرعت تعیین شده توسط...